Kwalifikacje na Politechnice Krakowskiej

Poniżej znajduje się zestawienie oficjalnych kwalifikacji do Konkursu "Krakow Bridge 2009" na Politechnice Krakowskiej
Do poprawnego funkcjonowania wymagane jest włączenie obsługi JS w przeglądarce.
Prezentowane dane można dowolnie sortować klikając na nagłówek kolumny. Szerokości kolumn również można zmieniać.




Ciężar płytki wykorzystanej do badania: 2,4910533 [N]

Maksymalny uzyskany wskaźnik wytrzymałości: 1899,309333

NrNazwa drużynyWaga modelu [g]Ciężar modelu [N]Siła przeniesiona przez model [N] (+płytka)Wskaźnik wytrzymałościPunkty za wskaźnik wytrzymałościMiejsce
NrNazwa drużynyWaga modelu [g]Ciężar modelu [N]Siła przeniesiona przez model [N] (+płytka)Wskaźnik wytrzymałościPunkty za wskaźnik wytrzymałościMiejsce
5Mostołamacze51,360,5038416956,95105331899,3093331316810001
10Mostobalsa Kraków182,211,78748013107,04105331738,2241364813915,1874874511462
3Most Wanted180,741,77305941873,26105331056,51342154696556,2619016908243
4Przyczółki129,971,27500571277,94105331002,30222759004527,7193188628164
9Mosteor102,831,0087623968,3510533959,939773026807505,4151823937015
11Mosty Kraków72,820,7143642534,12747,685844279431393,661965029476
6Marnypopis246,272,41590871702,3810533704,654548120962371,005678658517
7Wunderteam194,251,90559251231,7310533646,376942237126340,3221007561448
2Primo Ponte158,31,552923857,6910533552,307521557733290,7938753963059
8Strzałka ugięcia88,060,8638686320,4410533370,93726210213195,30113164373710