Oficjalne wyniki "Krakow Bridge 2009"

Poniżej prezentujemy kompletne zestawienie oficjalnych wyników Konkursu "Krakow Bridge 2009"
Do poprawnego funkcjonowania wymagane jest włączenie obsługi JS w przeglądarce.
Prezentowane dane można dowolnie sortować klikając na nagłówek kolumny. Szerokości kolumn również można zmieniać.
Po kliknięciu na nazwę drużyny otwarta zostanie podstrona z bardziej szczegółowym opisem.





Ciężar płytki wykorzystanej do badania: 3,142 [N]

Maksymalny uzyskany wskaźnik wytrzymałości: 3564,394

NrNazwa drużynyUczelniaOcena estetyki modeluWaga modelu [g]Siła przeniesiona przez model [N] (+płytka)Wskaźnik wytrzymałościPunkty za estetykę*Punkty za wskaźnik wytrzymałościOstateczna ilość punktówMiejsce
NrNazwa drużynyUczelniaocena estetyki modeluwaga modelu [g]siła przeniesiona przez model [N] (+płytka)wskaźnik wytrzymałościpunkty za estetykępunkty za wskaźnik wytrzymałościostateczna ilość punktówmiejsce
27MosteorPolitechnika Krakowska5161,52150,4523564,39493,57810001093,5781
19Drzazga TeamPolitechnika Warszawska69165,265048,5423114,076126,606873,6621000,2682
28Mosty KrakówPolitechnika Krakowska7064,911742,7622736,891128,44767,842896,2823
24Mostobalsa KrakówPolitechnika Krakowska76151,133898,2322629,348139,45737,67877,124
26PrzyczółkiPolitechnika Krakowska69174,244339,5422538,792126,606712,265838,875
20SKRATOWANI P.WPolitechnika Warszawska69203,154640,5722328,551126,606653,281779,8876
18Resmost-2Politechnika Rzeszowska83211,594376,8822108,632152,294591,582743,8767
23MostołamaczePolitechnika Krakowska3677,431492,2421964,54166,055551,157617,2128
13RyzykanciPolitechnika Łódzka82162,452569,4321612,31150,459452,338602,7969
21PontisPolitechnika Wrocławska89215,523137,1621483,817163,303416,289579,59210
16Stone BridgePolitechnika Poznańska89252,073535,1921429,627163,303401,086564,38811
17Resmost-1Politechnika Rzeszowska62217,313395,4521592,755113,761446,852560,61312
4PromostowcyPolitechnika Gdańska71280,283992,0121451,88130,275407,329537,60413
22Pełne sprężeniePolitechnika Wrocławska109106,731162,2521110,056200311,429511,42914
9ŻubrzykPolitechnika Świetokrzyska75260,883031,7621184,637137,615332,353469,96815
14PKS-takich dwóch jak nas trzechPolitechnika Łódzka100126,931223,682982,733183,486275,708459,19416
7RMA FILARPolitechnika Śląska64204,622442,9121217,001117,431341,433458,86417
10FlyoverAkademia Górniczo Hutnicza82279,822990,9721089,594150,459305,688456,14718
6MostowiakowiePolitechnika Śląska75271,342271,672853,42137,615239,429377,04419
25Most WantedPolitechnika Krakowska81232,791612,872706,263148,624198,144346,76820
2SKN KONSTRUKTOR-1Politechnika Białostocka78289,412057,152724,576143,119203,282346,40121
5Nadworni ProjektanciPolitechnika Gdańska44290,382650,352930,39680,734261,025341,75922
8Polibuda sklei cudaPolitechnika Śląska86212,221107,252531,853157,798149,213307,01123
3SKN KONSTRUKTOR-2Politechnika Białostocka67186,531178,442644,007122,936180,678303,61424
15Riki Tiki Trzy WspornikiPolitechnika Poznańska89176,02621,572359,965163,303100,989264,29225
12AkropolisPolitechnika Lubelska78155,87642,842420,41143,119117,947261,06626
11PollubPolitechnika Lubelska69111,1241,212221,318126,60662,091188,69727
1Dwa plus jednaUniwersytet Technologiczno – Przyrodniczy55251,24473,482192,108100,91753,896154,81428


* - ponieważ trzy drużyny uzyskały jednakowe oceny za estetykę (89 punktów) o zdobyciu wyróżnienia decydowała jak najmniejsza waga modelu.




Punkty uzyskane za estetykę


NrNazwa drużynyJury 1Jury 2Jury 3Jury 4Jury 5Jury 6Jury 7Jury 8Jury 9Jury 10Jury 11SUMA
NrNazwa drużynyJury 1Jury 2Jury 3Jury 4Jury 5Jury 6Jury 7Jury 8Jury 9Jury 10Jury 11SUMA
1Pełne sprężenie101010101010101091010109
2PKS-takich dwóch jak nas trzech8910109101010789100
3Riki Tiki Trzy Wsporniki98679109779889
4Stone Bridge1065896108109889
5Pontis97877988881089
6Polibuda sklei cuda98777678981086
7Resmost-26778997977783
8Flyover8756797998782
9Ryzykanci9767877778982
10Most Wanted88576659810981
11SKN Konstruktor-19857667698778
12Akropolis8867757787878
13Mostobalsa Kraków8558777878676
14Mostowiakowie87566556981075
15Żubrzyk8667856787775
16Promostowcy6766766766871
17Mosty Kraków7959956564570
18Pollub6446796767769
19Drzazga Team5477646887769
20SKRATOWANI P.W5576787756669
21Przyczółki9547655976669
22SKN Konstruktor-27655565776867
23RMA FILAR6556446885764
24Resmost-16456665765662
25Dwa plus jedna4336945564655
26Mosteor7425345655551
27Nadworni Projektanci3324754253644
28Mostołamacze3323233653336